fbpx

Samochody na gaz Kraków

Samochody wyposażone w instalację LPG to żadna nowość w Polsce. Naszymi drogami poruszają się tysiące samochodów na gaz różnych marek. Nie można się temu jednak dziwić, bo od dobrych kilku lat montowanie takich instalacji jest po prostu opłacalne. Oszczędności wiążące się z tankowaniem gazu zdecydowanie przewyższają koszty takiej usługi. Pod warunkiem, że samochód wyposażymy w dobrej jakości instalację, która zostanie właściwie zamontowana. Warto więc zlecić to zadanie specjalistom z Anwa Toyota.
Samochody na gaz Kraków

Oszczędne samochody na gaz

Dlaczego tak wielu kierowców decyduje się na montaż instalacji LPG lub zakup samochodu, który już ją posiada? Najważniejszym czynnikiem przemawiającym za takim rozwiązaniem są oczywiście pieniądze. Owszem, instalacja gazowa to dodatkowy koszt, zwykle sięgający kilku tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, że jest to jednorazowy wydatek, a oszczędzać będziemy przy każdym tankowaniu. Od lat ceny paliw utrzymują się na dość wysokim poziomie. Nie można więc dziwić się ogromnej grupie osób, które po prostu chcą płacić mniej. Zwłaszcza jeśli dużo podróżują.

 

Dlatego też Anwa Toyota oferuje swoim klientom profesjonalne usługi montażu instalacji gazowej. Zachęcamy do korzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy zadbają o to, by instalacja działała dokładnie tak, jak należy.

Samochody na gaz Kraków

Anwa – profesjonalny montaż instalacji LPG

Samochody na gaz przynoszą spore oszczędności swoim właścicielom. Warunkiem jest jednak wybór odpowiedniej instalacji oraz jej fachowy montaż. W Anwa Toyota zatroszczymy się o to, aby każdy z tych warunków został spełniony.

 

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami, które potwierdzają niezbędne certyfikaty. W samochodach naszych klientów montujemy też najwyższej jakości instalacje LPG produkowane przez renomowaną firmy Landi Renzo. Satysfakcja i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego na każdą instalację gazową udzielamy gwarancji montażowej, a także świadczymy usługi związane z jej serwisowaniem.