fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika 122 KM lub 196 KM
  • Pojemność bagażnika 310 l, 364 l lub 388 l
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 8,2 - 11 s
  • Średnie zużycie paliwa 4,8-5,7 l/100 km
Nowa Toyota C-HR

Nowa Toyota C-HR – samochód, którego jeszcze nie było

Najnowszy model Toyoty, jakim jest nowy C-HR, zupełnie zrewolucjonizował dotychczasowy świat motoryzacji. Wyposażony w ekonomiczny napęd hybrydowy typu plug-in oraz wyróżniający się nieszablonowym designem, ten wyjątkowy pojazd wywołał niesamowite poruszenie wśród wielu kierowców. Nie jest to w końcu nic dziwnego – czegoś takiego po prostu jeszcze nie było. Futurystyczny wygląd, który wyłonił się spośród twórczych szkiców projektantów, pozwolił stworzyć samochód, który na drogach nie tylko imponuje odwagą, ale dodatkowo efektywnie wyróżnia się wśród innych maszyn. Trudno w to uwierzyć, prawda?

Nowa Toyota C-HR

Nowa Toyota C HR – wyróżnij się wśród tłumu

Odważny design oryginalnego modelu Toyoty powstał wśród projektów, które w żadnym stopniu nie ograniczały swojej wolności twórczej. To właśnie dzięki temu udało się stworzyć samochód, którego nie spotka się w żadnym zakątku świata. Imponująca sylwetka, zainspirowana kształtem coupé, nie tylko gwarantuje znacznie więcej miejsca w kabinie, ale zapewnia również niesamowite doznania w trakcie jazdy.

Zdecydowane, a jednocześnie płynne linie poprowadzone wzdłuż nadwozia podkreślają nowoczesny, a wręcz futurystyczny charakter samochodu. Trzeci akcent kolorystyczny, tzw. „Sulphur”, idealnie łączy się z karbonową czernią oraz metalicznym srebrem, a tym samym nadaje imponującego wyglądu całemu połączeniu. Z kolei ponadczasowe oświetlenie sprawia, że przód Toyoty C-HR nawiązuje do wyglądu rekina, co zdecydowanie nadaje dynamiki całej sylwetce tego unikalnego pojazdu. Doskonale sprawdzi się on wśród osób, które nudzą szablonowe rozwiązania, a oryginalność i chęć wyróżnienia się to część ich wyjątkowej osobowości.

Nowa Toyota C-HR

Toyota C-HR – pełnia hybrydowej mocy

Słynny napęd hybrydowy typu plug-in, który oferuje nowa Toyota C HR, zapewnia niesamowite doznania podczas jazdy. Łącząc w sobie wszechstronność samochodu hybrydowego oraz pełną moc auta elektrycznego, pozwala odpowiedzieć nawet najwyższym oczekiwaniom najbardziej wymagającego użytkownika. Ten rodzaj napędu jest nie tylko fantastycznym wyborem na dojazdy do pracy, czy częstą jazdę po mieście, ale także na długą podróż, podczas której przełącza się w tryb samoładowania, tym samym zapewniając wysoki zasięg oraz pełen komfort podróżowania. Niezwykle wydajny napęd elektryczny pozwala zredukować zarówno emisję spalin, jak i zużycie paliwa niemalże do zera. W ten sposób ten nowy model Toyoty umożliwia poprawę czystości powietrza, a także redukcję kosztów korzystania z samochodu. Ponadto warto pamiętać o tym, że ten hybrydowy pojazd potrafi samodzielnie naładować swoje baterie. W jaki sposób? To naprawdę proste! Stracona energia odzyskiwana jest podczas jazdy oraz w trakcie procesu hamowania.