fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika 72 KM
  • Pojemność bagażnika 286 l
  • Pojemność skokowa silnika 998 cm3, 1496 cm3, 1497 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 9,0 - 14,6 s
  • Średnia emisja CO2 87-138 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 5,2 - 6,1 l/100km
Toyota Yaris Kraków

Nowa Toyota Yaris – dane techniczne

Wybierając model z silnikiem benzynowym, kupujący może zdecydować się na auto z manualną skrzynią biegów lub na automat. Anwa Toyota Yaris w wersji hybrydowej jest już natomiast dostępna wyłącznie w wersji z bezstopniową skrzynią automatyczną. Samochody z tej linii na benzynę mogą spalać od 5,2 do 5,7 litrów na 100 km. Spalanie w Toyota Yaris Hybrid waha się natomiast między 3,8 a 4,3 l/100 km.

Toyota Yaris wymiary

Jeśli chodzi o wymiary, Toyota Yaris najnowszej generacji ma niemal 4 metry długości, ponad 1,7 m szerokości i jest wysoka na 1,5 m. Rozstaw osi w tym modelu wynosi natomiast nieco ponad 2,5 metra. A co znajdziemy pod maską Toyota Yaris? Silnik benzynowy 1.0 lub 1.5, a w modelu Toyota Yaris Hybrid napęd hybrydowy oparty na trzycylindrowym silniku 1.5 Dynamic Force.

Toyota Yaris Kraków

Nowoczesny design i komfortowe wnętrze – Toyota Yaris małopolska

Szara, czarna i biała Toyota Yaris to prawdziwe klasyki, które cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących. Warto jednak wiedzieć, że modele te dostępne są również w odważniejszych, metalicznych kolorach, takich jak niebieski lub czerwony, które świetnie oddają charakter tego pięknego hatchbacka. Dynamiczna stylistyka i nieco muskularna sylwetka sprawiają, że jest to samochód z pazurem.

Toyota Yaris Kraków – wygodne samochody osobowe

Większość użytkowników wyraża opinię, że nowa Toyota Yaris nowej generacji posiada też wyjątkowo komfortowe wnętrze. Jest ono przestronne i zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. W samochodach z linii Toyota Yaris bagażnik ma 286 litrów pojemności, a więc całkiem sporo, jak na model wykorzystywany głównie w mieście. Auto wyposażono też w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym podróżowanie nim jest po prostu przyjemne.

Toyota Yaris Kraków

Toyota Yaris – Samochód Roku 2021

Nowoczesny wygląd, innowacyjne rozwiązania, komfort jazdy, bezpieczeństwo i atrakcyjna cena – nowa Toyota Yaris wyróżnia się wieloma atutami, które doceniają użytkownicy tego modelu. Jak się okazuje, podobne zdanie wyrażają również specjaliści. A potwierdzeniem tego jest tytuł Samochodu Roku 2021, który został przyznany nowej Toyocie Yaris przez najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy.

Trudno się dziwić takiemu wynikowi europejskiego plebiscytu. Jeden z najlepiej znanych samochodów stworzonych przez markę Toyota łączy w sobie przyciągający wzrok design oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu podróżowanie nim, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów jest czystą przyjemnością. Niezależnie od tego, czy jest to jazda po zatłoczonym mieście, czy po ruchliwej autostradzie.

Nowe, jak i używane Toyoty Yaris dostępne są w naszym salonie Toyota Anwa Kraków. Wśród nowych samochodów, model ten jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych.