fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika od 102 do 130 KM
  • Pojemność bagażnika 850 - 1612 l
  • Pojemność skokowa silnika 1199 cm3, R3, turbo benz.
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 10,3 - 12,3 s
  • Średnia emisja CO2 109-148 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 3,8 - 6,3 l/100km
Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City Verso – mocna i oszczędna

Nowa Toyota Proace City Verso ma bardzo nowoczesny, ale według wielu użytkowników również stonowany charakter. Design nadwozia nie powinien nas jednak zmylić, ponieważ pod maską tego samochodu kryją się zaawansowane jednostki napędowe. To właśnie dzięki nim każdy kierowca może korzystać z niezwykle funkcjonalnego auta, które jednocześnie wyróżnia się doskonałą mocą.

Do wyboru mamy benzynowe i wysokoprężne jednostki napędowe, które w zależności od wybranej przez nas wersji mogą osiągać moc od 102 do 130 KM. Kupujący decyduje też, czy chce korzystać z samochodu z manualną, sześciobiegową przekładnią, czy może z ośmiobiegowym automatem. Dla każdego użytkownika duże znaczenie ma również zużycie paliwa, które jest wyjątkowo niskie w autach Toyota Proace City Verso. Opinie osób korzystając z tych samochodów w ramach swojej działalności biznesowej, są więc naprawdę dobre.

Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City Verso – wnętrze na miarę Twoich potrzeb

Toyota Proace City Verso dostępna jest w dwóch wersjach nadwozia. W wersji Standard samochód ma długość 4,4 m, natomiast w wersji Long jest to 4,7 m. Użytkownicy mogą też wybrać samochód 5-osobowy lub 7-osobowy. W każdym z nich mogą liczyć na przestronne wnętrze, które zapewnia komfortową podróż każdemu z pasażerów.

W modelach Combi oraz Business w drugim rzędzie znajduje się składana kanapa dzielona w proporcjach 2/3-1/3. Natomiast w modelu Family są to już trzy indywidualne fotele. Wersje siedmioosobowe samochodów Toyota Proace City Verso są z kolei wyposażone w trzeci rząd siedzeń. Są to dwa oddzielne, rozkładane fotele, które w razie potrzeby można szybko i łatwo zdemontować.

Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City Verso – komfort i bezpieczeństwo podróżowania

Wygodne fotele, podłokietniki, pojemne schowki, a także wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że jazda samochodem Toyota Proace City Verso jest czystą przyjemnością. Bardzo ważne jest również to, iż wszystkie elementy wyposażenia wnętrza tego auta zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu każdy pasażer czuje się w nim naprawdę komfortowo.

Samochód wyróżnia też jego wysoki standard bezpieczeństwa. Inżynierowie Toyoty wyposażyli go w innowacyjne systemy, które zwiększają nasze szanse na uniknięcie wielu zagrożeń pojawiających się niespodziewanie na drogach. Toyota Proace City Verso posiada między innymi układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, system utrzymywania pasa ruchu oraz system rozpoznawania znaków.