fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 7, 8, 9
  • Moc silnika od 102 do 177 KM
  • Pojemność bagażnika 1100 - 4600 l
  • Pojemność skokowa silnika 1499 cm3, 1560 cm3, 1997 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 8,8 s
  • Średnia emisja CO2 166-195 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 6,7 - 8,0 l/100km
Toyota Proace Verso Kraków

Toyota Proace Verso – wymiary i dane techniczne

Toyota Proace Verso ma nam zapewniać pełną wygodę podczas codziennego użytkowania. Dlatego musi mieć odpowiednie wymiary, które można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. W sprzedaży znajdziemy obecnie dwie wersje tego modelu o różnych długościach. Toyota Proace Verso Medium ma 4,9 m długości, natomiast Long to już 5,3 m długości. W obydwu przypadkach szerokość samochodu wynosi 2,2 m, a jego wysokość to 1,9 m.

Bardzo ważną zaletą mikrobusów Toyoty z serii Proace Verso są też nowoczesne silniki wysokoprężne, w które zostały one wyposażone. Kupujący mają do wyboru dwa silniki Diesla o pojemności 1,5 lub 2,0 litra. Mogą one dysponować mocą od 102 do 177 KM. W zależności od preferencji użytkownika samochód może mieć manualną 6-stopniową skrzynię biegów lub też automatyczną skrzynię biegów o 8 przełożeniach. Warto też podkreślić, że dzięki systemowi Start&Stop zużycie paliwa i emisja spalin w autach Proace Verso pozostaje na stosunkowo niskim poziomie.

Toyota Proace Verso Kraków

Toyota Proace Verso – pełen komfort jazdy

Jeśli szukasz większego samochodu dla rodziny lub na potrzeby firmy, koniecznie zwróć uwagę na samochody Toyota Proace. 9-osobowa wersja tego mikrobusa zapewnia podróżującym równie dużo przestrzeni i komfortu, co modele dla 8 osób. Kupując taki samochód możemy mieć więc pewność, że naszym pasażerom będzie wygodnie nawet na dłuższych trasach.

Komfortowe fotele to jedna z pierwszych cech aut Toyota Proace Verso, na którą zwracają uwagę użytkownicy. Bardzo ważnym atutem tych aut jest także wygodna pozycja kierowcy, który przecież niejednokrotnie spędza za kierownicą długie godziny. Wnętrze mikrobusa zostało zaprojektowane w bardzo ergonomiczny sposób z dbałością o jakość wykończenia i zastosowanych w nim materiałów. Samochody z tej serii posiadają też bogate wyposażenie standardowe, dzięki czemu podróżowanie nimi jest dużą przyjemnością.

Toyota Proace Verso Kraków

Toyota Proace Verso – bezpieczeństwo przede wszystkim

Niezależnie od tego, czy do rąk kupującego trafi Toyota Prace Verso Family, czy może Business, japońska marka zapewnia mu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jest to zasługa zupełnie innowacyjnego pakietu systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, dzięki któremu kierowcy mogą uniknąć wielu zagrożeń na drogach. System jest w stanie przewidzieć i zidentyfikować ryzykowne sytuacje i poinformować o nich kierowcę, który może na nie odpowiednio zareagować. W efekcie możemy więc wyruszać w każdą trasę ze świadomością, iż jesteśmy wspierani przez inteligentne rozwiązania, które chronią nas i naszych pasażerów.