fbpx

Toyota bZ4X

Toyota bZ4X jest pierwszym elektrycznym samochodem zaprojektowanym od podstaw przez japońską markę. I jak przystało na lidera branży motoryzacyjnej, Toyota poradziła sobie doskonale. W ręce kierowców w końcu trafił innowacyjny i niezwykle dynamiczny SUV z napędem elektrycznym o imponującym zasięgu. Stylowy wygląd i nowoczesne wyposażenie Toyoty bZ4X sprawiają, że jazda tym samochodem to czysta przyjemność. Nie daj się zwieść! Ten wydajny i przyjazny środowisku SUV dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń.

Dane techniczne

  • Moc silnika 204 KM
Toyota bZ4X

Toyota bZ4X – dane techniczne

Nowa Toyota bZ4X została wyposażona w bateryjny, elektryczny napęd oparty na innowacyjnej platformie eTNGA. Nowością debiutującą w nowym modelu Toyoty jest również system napędu na cztery koła XMODE. Dwa niezależne silniki elektryczne przy przedniej i tylnej osi sprawiają, że elektryczny SUV Toyota bZ4X doskonale radzi sobie z jazdą terenową. Jednocześnie auto genialnie zachowuje się podczas codziennej jazdy niezależnie od warunków atmosferycznych.

Elektryk Toyoty jest dostępny w wersji z jednym silnikiem o mocy 204 KM z napędem na przednie koła, który po naładowaniu do pełna jest w stanie przejechać do 516 km. Samochód rozpędza się od 0 do 100 km/h w 8,4 s. Z kolei zasięg modelu Toyota bZ4X z dwoma silnikami o łącznej mocy 217 KM z napędem na cztery koła wynosi 470 km. Przyspieszenie do 100 km/h można osiągnąć w 7,7 s.

W salonie Toyota ANWA Aleja Pokoju znajduje się stacja ładowania dla Klientów.

Toyota bZ4X

Toyota bZ4X – elegancja i nowoczesność

Nowa Toyota bZ4X to elektryczny SUV o bardzo wyrazistej, ale wciąż eleganckiej stylistyce. Dość minimalistyczne nadwozie zostało wyposażone w wąskie światła przednie oraz listwę świetlną w jego tylnej części. Niską i opływową sylwetkę tego modelu doskonale uzupełniają duże koła oraz progi, które fantastycznie podkreślają charakter SUV-a.

Wnętrze Toyoty bZ4X również robi ogromne wrażenie na użytkownikach. Wykorzystanie doskonałej jakości materiałów oraz perfekcyjne wykonanie sprawiają, że zarówno kierowca, jak i pasażerowie czerpią przyjemność z jazdy. Pięcioosobowa kabina jest przy tym bardzo przestronna, zapewniając użytkownikom pełen komfort nawet podczas długich podróży.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą