fbpx

Toyota Proace City Kraków

Niezależnie od tego, jaka jest specyfika Twojej firmy, rozwiązania dopasowane do jej potrzeb są zawsze na wagę złota. Specjaliści odpowiedzialni za projektowanie samochodów Toyota mają tego pełną świadomość. Dlatego też japońska marka dostarcza swoim klientom pojazdy świetnie sprawdzające się w codziennym użytkowaniu, które spełniają ich oczekiwania i są naprawdę funkcjonalne. Przykładem takiego auta jest nowa Toyota Proace City, dzięki której prowadzenie interesów może stać się znacznie prostsze.

Dane techniczne

  • Moc silnika od 75 do 130 KM
Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City – samochód do zadań specjalnych

Toyota Proace City to samochód stworzony do jazdy po mieście, choć oczywiście w dłuższych trasach również sprawdza się doskonale. Konstruktorzy japońskiej marki precyzyjnie dopracowali konstrukcję oraz wymiary auta. Dzięki temu jest ono bardzo pojemne i wygodne, a do tego wyjątkowo zwrotne, co ma ogromne znaczenie w mieście. Poruszanie się nawet po wąskich i zatłoczonych uliczkach miejskiej dżungli nie stanowi więc problemu dla Toyoty Proace City.

To jednak oczywiście nie wszystkie udogodnienia. Samochody te wyposażono również w niezwykle wygodne tylne drzwi dwuskrzydłowe, dzięki którym mamy świetny dostęp do ładunku. Opcjonalnie kupujący mogą też zdecydować się na auto z tylną klapą oraz z przesuwnymi drzwiami bocznymi. Możliwości jest całkiem sporo, dlatego każdy użytkownik jest w stanie wybrać taką wersję Toyoty Proace City, która w jego biznesie sprawdzi się najlepiej.

Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City – auto dopasowane do Twoich potrzeb

Toyota zadbała o to, aby wybór różnych wersji samochodów Proace City spełnił oczekiwania każdego kupującego. Przede wszystkim do dyspozycji mamy dwa rodzaje nadwozia, czyli Standard i Long. Możemy też zdecydować o tym, jak dużą przestrzeń ładunkową będzie miał nasz samochód. W zależności od wybranej wersji jest to od 3,3 m³ do 4,4 m³. A jeśli potrzebujemy auta do zadań specjalnych, możemy śmiało postawić na Proace City z otwieranym włazem w przegrodzie, który pozwala na przewożenie długich przedmiotów.

Kupując Toyotę Proace City do wyboru mamy kilka silników benzynowych i wysokoprężnych. Dysponują one mocą od 75 do 130 KM. Kierowcy mogą również zdecydować o tym, jaka przekładnia znajdzie się w ich samochodzie. Proace City może być wyposażony w pięcio- lub sześciostopniową manualną skrzynię biegów, jak również w ośmiostopniowy automat. Warte podkreślenia jest to, że samochody te charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, co wpływa na ich atrakcyjność.

Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City – wnętrze zapewniające komfort

Inżynierowie Toyoty stworzyli samochód na miarę potrzeb nowoczesnych firm. Nie oznacza to jednak, że funkcjonalność to ich jedyna zaleta. Należy też zwrócić uwagę na niezwykle wygodną i przestronną kabinę. Komfortowe fotele, świetnie rozplanowana deska rozdzielcza, czy pojemne schowki to niektóre z elementów, dzięki którym prowadzenie Toyoty Proace City jest po prostu przyjemne. Nawet gdy za kierownicą trzeba spędzić wiele godzin. W samochodzie wykorzystano też najnowsze rozwiązanie technologiczne (np. system multimedialny PRO-Touch), które bez wątpienia są kolejnym atutem wyróżniającym Toyotę Proace City wśród innych pojazdów z tego segmentu.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą