fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika od 75 do 130 KM
  • Pojemność bagażnika 850 - 1612 l
  • Pojemność skokowa silnika 1199 cm3, 1499 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 9,8 - 11,5 s
  • Średnia emisja CO2 110-144 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 4,2 - 6,3 l/100km
Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City – samochód do zadań specjalnych

Toyota Proace City to samochód stworzony do jazdy po mieście, choć oczywiście w dłuższych trasach również sprawdza się doskonale. Konstruktorzy japońskiej marki precyzyjnie dopracowali konstrukcję oraz wymiary auta. Dzięki temu jest ono bardzo pojemne i wygodne, a do tego wyjątkowo zwrotne, co ma ogromne znaczenie w mieście. Poruszanie się nawet po wąskich i zatłoczonych uliczkach miejskiej dżungli nie stanowi więc problemu dla Toyoty Proace City.

To jednak oczywiście nie wszystkie udogodnienia. Samochody te wyposażono również w niezwykle wygodne tylne drzwi dwuskrzydłowe, dzięki którym mamy świetny dostęp do ładunku. Opcjonalnie kupujący mogą też zdecydować się na auto z tylną klapą oraz z przesuwnymi drzwiami bocznymi. Możliwości jest całkiem sporo, dlatego każdy użytkownik jest w stanie wybrać taką wersję Toyoty Proace City, która w jego biznesie sprawdzi się najlepiej.

Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City – auto dopasowane do Twoich potrzeb

Toyota zadbała o to, aby wybór różnych wersji samochodów Proace City spełnił oczekiwania każdego kupującego. Przede wszystkim do dyspozycji mamy dwa rodzaje nadwozia, czyli Standard i Long. Możemy też zdecydować o tym, jak dużą przestrzeń ładunkową będzie miał nasz samochód. W zależności od wybranej wersji jest to od 3,3 m³ do 4,4 m³. A jeśli potrzebujemy auta do zadań specjalnych, możemy śmiało postawić na Proace City z otwieranym włazem w przegrodzie, który pozwala na przewożenie długich przedmiotów.

Kupując Toyotę Proace City do wyboru mamy kilka silników benzynowych i wysokoprężnych. Dysponują one mocą od 75 do 130 KM. Kierowcy mogą również zdecydować o tym, jaka przekładnia znajdzie się w ich samochodzie. Proace City może być wyposażony w pięcio- lub sześciostopniową manualną skrzynię biegów, jak również w ośmiostopniowy automat. Warte podkreślenia jest to, że samochody te charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, co wpływa na ich atrakcyjność.

Toyota Proace City Kraków

Toyota Proace City – wnętrze zapewniające komfort

Inżynierowie Toyoty stworzyli samochód na miarę potrzeb nowoczesnych firm. Nie oznacza to jednak, że funkcjonalność to ich jedyna zaleta. Należy też zwrócić uwagę na niezwykle wygodną i przestronną kabinę. Komfortowe fotele, świetnie rozplanowana deska rozdzielcza, czy pojemne schowki to niektóre z elementów, dzięki którym prowadzenie Toyoty Proace City jest po prostu przyjemne. Nawet gdy za kierownicą trzeba spędzić wiele godzin. W samochodzie wykorzystano też najnowsze rozwiązanie technologiczne (np. system multimedialny PRO-Touch), które bez wątpienia są kolejnym atutem wyróżniającym Toyotę Proace City wśród innych pojazdów z tego segmentu.