fbpx

Pomoc drogowa Kraków

Awaria samochodu, kolizja lub uszkodzenie pojazdu – w każdym z tych przypadków dalsza podróż może okazać się niemożliwa. Dlatego salon Anwa Toyota oferuje swoim klientom natychmiastową pomoc, która obejmuje zarówno holowanie samochodu, jak i jego późniejszą naprawę. Potrzebujesz pomocy drogowej? Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W razie jakichkolwiek problemów skutkujących unieruchomieniem pojazdu pomoc drogowa w Krakowie, Wieliczce, czy na autostradzie A4 dotrze do was w krótkim czasie.

Skontaktuj się
Pomoc drogowa Kraków

Toyota Anwa – pomoc drogowa Kraków 24/7

Uszkodzenie pojazdu lub jego awaria zwykle zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Nic więc dziwnego, że kierowcy nie są do nich przygotowani. Tym bardziej, że większość z nich przytrafia się im w trasie. Warto więc zapisać w swoim telefonie numer pomocy drogowej oferowanej przez salon Anwa Toyota w Krakowie. Nasi klienci mogą do nas dzwonić przez całą dobę, niezależnie od dnia, w którym przydarzy im się awaria. A posiadaczom pakietu ubezpieczenia oferowanego przez Toyota gwarantujemy również bezgotówkowe holowanie auta.

 

Jeśli więc jest Ci potrzebna laweta w Krakowie lub jego okolicach, koniecznie zadzwoń po pomoc drogową oferowaną przez salon Anwa Toyota.

Pomoc drogowa Kraków

Program usług pomocy drogowej Toyota

Marka Toyota oferuje posiadaczom wyprodukowanych przez nią samochodów korzystne programy pomocy drogowej. Pakiet Toyota Eurocare, działający na terenie całej Europy, to gwarancja zwrotu kosztów związanych z nieprzewidzianą sytuacją podczas podróży, a także profesjonalną pomoc ekspertów, na przykład w razie awarii pojazdu.

 

W przypadku kolizji lub uszkodzenia samochodu warto być uczestnikiem programu Toyota Crash Assistance, w ramach którego gwarantowana jest szybka pomoc drogowa. Laweta i holowanie samochodów do najbliższej Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyota, wykorzystanie najlepszego sprzętu gwarantującego bezpieczeństwo Twojego samochodu oraz cennik pomocy drogowej oparty o ustalone w umowach stawki – to najważniejsze zalety tej usługi.

O szczegóły pytaj naszego Doradcę.