fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika 116 KM lub 184 KM
  • Pojemność bagażnika 361 - 596 l
  • Pojemność skokowa silnika 1995 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 7,9 - 11,1 s
  • Średnia emisja CO2 b.d.
  • Średnie zużycie paliwa 4,4 - 5,6 l/100km
Toyota Corolla TS Kombi Kraków

Toyota Corolla TS Kombi – małopolska, Kraków

Kupujący mogą wybierać spośród czterech dostępnych wersji modelu Corolla TS Kombi. Wnętrze i wyposażenie wersji standardowej jest już jednak bardzo imponujące. Połączenie różnego typu materiałów z najwyższej półki, a także wyjątkowo wygodne fotele sprawiają, że podróżowanie tym samochodem to czysta przyjemność. Zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą poczuć się więc w pełni komfortowo podczas jazdy ulicami miast lub autostradami.

Uwagę użytkowników przykuwa też doskonale zaprojektowane nadwozie Toyoty Corolla TS Kombi. Kolory, jak i sama linia samochodów w tej serii są bardzo stylowe, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się na tle innych aut tego typu. Dynamiczną sylwetkę Corolli dopełniają aluminiowe felgi, przedni grill i światła w technologii LED. Jak pokazują przekazywane nam przez użytkowników opinie, Toyota Corolla TS Kombi wygląda więc fantastycznie i jednocześnie ze względu na swoje możliwości okazuje się wyjątkowo praktycznym wyborem.

Toyota Corolla TS Kombi Kraków

Toyota Corolla TS Kombi – dane techniczne

Oczywiście dla większości użytkowników największe znaczenie ma to, co znajduje się pod maską. Toyota Corolla TS Kombi dostępna jest oczywiście w wersji z silnikiem benzynowym 1.2 Turbo o mocy 116 KM. Kupujący mogą wybrać model z 6-biegową skrzynią manualną lub z bezstopniową przekładnią MultidriveS. Coraz więcej kupujących decyduje się jednak na wersję hybrydową samochodu, w której dostępne są dwa rodzaje silnika. Toyota Corolla TS Kombi w tej wersji może być wyposażona w napęd 1.8 Hybrid o mocy 122 KM lub w nowy silnik 2.0 Dynamic Force o mocy 184 KM.

Przestronne wnętrze i pojemność to dwie równie ważne cechy, którymi wyróżnia się Toyota Corolla TS Kombi. Wymiary tego modelu to: 465 cm długości, 179 cm szerokości i 143,5 cm wysokości, a rozstaw osi to 270 cm. W samochodach Toyota Corolla TS Kombi bagażnik ma natomiast pojemność aż 596 litrów w przypadku modeli z silnikiem benzynowym oraz 581 litrów w hybrydach.

Toyota Corolla TS Kombi Kraków

Toyota Corolla TS Kombi Hybrid – automat na każdą drogę

Technologia napędu hybrydowego to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się również w samochodach rodzinnych, takich jak Toyota Corolla TS Kombi. Spalanie w pojazdach z tego typu jednostkami napędowymi jest znacznie ograniczone, co oznacza oszczędności i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

W porównaniu do podobnych modeli oferowanych przez inne marki, cena Toyoty Corolla TS Kombi w wersji hybrydowej nie jest wygórowana. Tym bardziej, gdy pod uwagę weźmiemy wszystko, co oferuje nam ten wszechstronny samochód. Trudno jest się więc dziwić, że rodzinna Toyota Corolla TS Kombi jest wyborem tak wielu kupujących w Polsce i za granicą.