fbpx

Wymiana opon Kraków

W Polsce nie ma obowiązku sezonowej zmiany opon w samochodzie. Mimo braku stosownych przepisów dla wielu kierowców wymiana opon na letnie i zimowe jest jednak czymś zupełnie oczywistym. I choć teoretycznie można zrobić to samodzielnie, lepiej jest się zdać na pomoc specjalistów z naszego salonu Toyoty.

Oferujemy profesjonalny serwis opon w atrakcyjnych cenach dla właścicieli każdego typu pojazdów wszystkich marek.

Skontaktuj się
Wymiana opon Kraków

Anwa Toyota – wymiana opon Kraków

Nasz serwis zapewnia klientom kompleksową obsługę, której częścią jest także wymiana kół w samochodzie. Oczywiście nie ma jednego konkretnego terminu, w którym należy to zrobić. Wszystko zależy tu przede wszystkim od aktualnych warunków atmosferycznych. Przyjmuje się, że najważniejszym wyznacznikiem dla kierowców powinna być więc temperatura otoczenia.

Gdy zaczyna się ona utrzymywać na poziomie powyżej 7℃ (zwykle w kwietniu), czas założyć opony letnie. Kiedy natomiast w okolicach listopada temperatury spadają poniżej 7℃, konieczna jest wymiana opon na zimowe. A dzięki naszemu zespołowi, proces ten przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Zachęcamy więc do umówienia się na serwis samochodowy, nie tylko kierowców poruszających się samochodami Toyota. Wspólnie ustalimy najlepszy termin i godzinę, dzięki czemu nie będą musieli Państwo martwić się tym, ile potrwa wymiana opon.

Wymiana opon Kraków

Sprzedaż i serwis opon w Anwa Toyota

Nasza oferta to nie tylko serwis obejmujący profesjonalny montaż opon w samochodach wszystkich producentów. Salon Toyota Anwa dysponuje również szeroką gamą opon oraz felg dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu każdemu kierowcy możemy zaproponować kompleksową obsługę, również w zakresie sprzedaży niezbędnych akcesoriów samochodowych w atrakcyjnych cenach.

Warto przy tym zaznaczyć, że oferowane przez nas opony oraz felgi to produkty wyróżniające się swoją wysoką jakością. Są to akcesoria znanych i cenionych firm, rekomendowane przez najważniejszych producentów samochodów. Klienci kupujący opony lub felgi w salonie Toyota Anwa mogą być zatem pewni, że ich auta zostaną wyposażone w najlepsze na rynku produkty idealnie wpisujące się w ich parametry.

Wymiana opon Kraków

Wymiana kół i wymiana opon Kraków

  • we wszystkich modelach samochodów – nie dotyczy to wyłącznie modeli Toyoty
  • naszym Klientom oferujemy usługę przechowywania opon i kół – możliwość skorzystania z Hotel dla Opon
  • posiadamy szeroką ofertę opon i felg

Jeżeli potrzebujesz innej usługi niż wymiana opon skontaktuj się z nami!