fbpx

Myjnia samochodowa automatyczna Kraków

Zadbany samochód jest często najlepszą wizytówką jego właściciela. Warto więc regularnie odwiedzać myjnię samochodową, dzięki której auto będzie zawsze doskonale się prezentowało. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów również w tym zakresie, oferujemy im doskonałej jakości usługi tego rodzaju. Myjnia automatyczna Anwa Toyota to miejsce, w którym w bezpieczny sposób zadbamy o wygląd Twojego samochodu. Dokładne mycie, bez jakichkolwiek zarysowań – nasza myjnia szczotkowa z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta.

Skontaktuj się
Myjnia samochodowa automatyczna Kraków

Anwa – bezpieczna auto myjnia Kraków

Naszym priorytetem jest zawsze dostarczenie klientom najwyższej jakości usług. Odnosi się to również do stworzonej przez nas myjni samochodowej, z której pomocą każdy kierowca może zadbać o wygląd swojego auta.

Aby zyskać pewność, iż zastosowane w niej urządzenia nie spowodują żadnych uszkodzeń, myjnia tunelowa Anwa została wyposażona w szczotki z materiałów piankowych. Są one bezpieczne dla karoserii samochodu, ale jednocześnie doskonale spełniają swoje zadanie. Równomiernie rozprowadzają wszystkie środki stosowane w procesie mycia pojazdu, a do tego dokładnie go czyszczą.

Oczywiście korzystamy również z najwyższej jakości kosmetyków myjących, woskujących, czy nabłyszczających. Są to produkty renomowanych marek, które są skuteczne, a przy tym także bezpieczne dla samochodu. Gwarantujemy więc, że efekt końcowy ich zastosowania będzie naprawdę satysfakcjonujący.

Myjnia samochodowa automatyczna Kraków

Profesjonalna myjnia samochodowa – Kraków

Mycie samochodu może wydawać się banalnie proste. Zwłaszcza gdy mowa jest o myjni automatycznej. Cały czas nadzorujemy jednak ten proces, aby mieć pewność, że przebiega on właściwie.

Warto podkreślić, że pierwszym etapem takiej usługi jest ręczne mycie samochodu przy pomocy myjki ciśnieniowej. Nasz pracownik skrupulatnie usuwa zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc, takich jak felgi. Dopiero wtedy rozpoczyna się proces automatycznego mycia samochodu. Czyszczona jest każda część samochodu, w tym również koła i podwozie, jeśli życzy sobie tego klient. Na koniec tego procesu następuje woskowanie, nabłyszczanie i suszenie pojazdu. Tuż po wyjeździe z myjni auto wygląda więc spektakularnie i można nim ruszać w dalszą drogę.

Myjnia samochodowa automatyczna Kraków

Autodetailing w Anwa Toyota

Autodetailing w Krakowie to kolejna usługa, dzięki której każdy samochód może odzyskać swój dawny blask. Polega ona na wieloetapowej i bardzo dokładnej pielęgnacji całego samochodu albo jego wybranych elementów. Profesjonalny autodetailing to nie tylko czyszczenie pojazdu, ale także jego renowacja i konserwacja. Dzięki takim zabiegom samochód świetnie wygląda, jego poszczególne elementy zostają odpowiednio zabezpieczone, a do tego zwiększa się jego żywotność i wartość rynkowa.

Zachęcamy więc do oddania samochodu w ręce naszych doświadczonych pracowników. Dzięki swojej wiedzy oraz wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i preparatów zadbają oni zarówno o wnętrze waszego auta, jak i jego zewnętrzną część. Jesteśmy przekonani, że końcowy rezultat ich pracy spełni wasze oczekiwania.