fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika 150 KM lub 204 KM
  • Pojemność bagażnika 120 - 1934 l
  • Pojemność skokowa silnika 2393 cm3, 2755 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 10,7 - 13,2 s
  • Średnia emisja CO2 242-298 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 8,7 - 11,0 l/100km
Toyota Hilux Kraków

Nowa Toyota Hilux – auto dla wymagających

Toyota Hilux to pick-up legenda, który został już przetestowany na tysiącach różnych tras i terenów. Trudno jest się więc dziwić temu, że cieszy się on tak dużą popularnością wśród użytkowników, którzy szukają samochodów do zadań specjalnych. Najnowsza wersja Toyoty Hilux została dodatkowo wyposażona w całą gamę nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Auto stanie więc na wysokości zadania w każdych warunkach.

Użytkownicy mają do wyboru dwa silniki wysokoprężne, które można łączyć z 6-biegową manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Silnik o pojemności 2,4 litra dysponuje mocą 150 KM i pozwala się nam rozpędzić od 0 do 100 km/h w ok. 13 sekund. Nowy silnik o pojemności 2,8 litra i mocy 204 KM może natomiast przyspieszyć już w 10 sekund. Wszystkie wersje Toyoty Hilux mają napęd na cztery koła.

Toyota Hilux Kraków

Toyota Hilux – cena adekwatna do możliwości

Specjaliści Toyoty odpowiedzialni za ulepszenie Toyoty Hilux wyposażyli ją w całą gamę nowoczesnych systemów opartych na innowacyjnych technologiach. Dzięki nim korzystanie z auta i pokonywanie każdej trasy stało się o wiele łatwiejsze. Niezawodne i oszczędne silniki, duża przestrzeń ładunkowa, możliwość holowania przyczep do 3,5 tony, a przy tym przestronne i wygodne wnętrze sprawiają, że Toyota Hilux sprawdzi się w każdej sytuacji.

Samochód posiada między innymi system HAC, który ułatwia pokonywanie podjazdów. System kontroli trakcji pozwala swobodnie ruszać ze wzniesień, natomiast system DAC sprawia, że zjazd ze stromych terenów nie stanowi dla kierowcy żadnego problemu. Niezależnie więc od tego, w jakie miejsca przyjdzie nam podróżować, dzięki Toyocie Hilux dojedziemy tam szybko, sprawnie i w komfortowych warunkach. Konstruktorom japońskiej marki udało się zaprojektować kabinę, która zapewnia kierowcy i pasażerom pełną wygodę.

Toyota Hilux Kraków

Toyota Hilux – Dakar jej nie straszny

Zespół Toyota Gazoo Racing od lat odnosi sukcesy w kolejnych rajdach samochodowych. Jednym z czynników decydujących o jego powodzeniu jest oczywiście wybór odpowiedniego auta. A ten często pada właśnie na Toyotę Hilux, która jest niezwykle wytrzymała i po prostu niezawodna. Doświadczeni, zawodowi kierowcy wiedzą doskonale, że spełni ona ich oczekiwania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Teraz jednak każdy z nas może poczuć dreszczyk sportowych emocji. W sprzedaży dostępna jest już najnowsza Toyota Hilux w wersji GR SPORT. Japońska marka zainspirowała się sukcesami swojego rajdowego zespołu, między innymi w słynnym Rajdzie Dakar. Efektem ich pracy jest mocny pick-up o sportowym charakterze, któremu żadna trasa nie jest straszna.