fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 7, 8, 9
  • Moc silnika 177 KM
  • Pojemność bagażnika 850 - 1612 l
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 8,8 - 12,9 s
  • Średnia emisja CO2 144 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 6,0 - 7,8 l/100km
Toyota Proace Kraków

Toyota Proace – wymiary dopasowane do Ciebie!

Specyfika działalności różnych firm może być diametralnie różna. Inżynierowie Toyoty zdają sobie z tego sprawę, dlatego zadbali o to, by proponowany przez nich furgon miał coś do zaoferowania każdemu użytkownikowi. W efekcie kupujący mają do wyboru aż trzy długości nadwozia – Compact, Medium oraz Long. W zależności od ich potrzeb samochód może mieć więc długość 4,6 m, 4,9 m lub 5,3 m, przy szerokości 1,9 m.

To jednak tak naprawdę początek, bo jak się okazuje wygląd, funkcjonalność i wyposażenie samochodu można modyfikować na wiele różnych sposobów. Użytkownicy mają do dyspozycji aż 11 kombinacji nadwozia, różnorodne konfiguracje drzwi tylnych oraz bocznych, a także pakiety wykończenia przestrzeni bagażowej oraz profesjonalne zaczepy do mocowania wszelkiego rodzaju ładunków. Tak wiele możliwości dopasowania funkcjonalności pojazdu do naszych potrzeb sprawia, że coraz więcej osób stawia właśnie na model Toyota Proace. Opinie na temat tego auta są od wielu lat niezmiennie pozytywne.

Toyota Proace Kraków

Toyota Proace – moc i oszczędność

Toyota Proace będzie niezwykle użytecznym narzędziem w każdego rodzaju pracy. Możliwość dokonywania wielu modyfikacji to jego ogromna, ale nie jedyna zaleta. Należy przecież również wspomnieć o zaawansowanych silnikach wysokoprężnych Diesla, w które wyposażono te vany. Niezależnie od tego, czy w Twoim garażu stanie Toyota Proace z 2020 albo 2022 roku, gwarantujemy, iż znajduje się w nim mocny silnik oraz płynnie działająca skrzynia biegów.

Dzięki takiemu napędowi użytkownik może liczyć na spore oszczędności paliwa, a także doskonałe właściwości jezdne vanów Toyota Proace. A jak wiadomo, są to niezwykle ważne kwestie dla osób prowadzących każdego typu działalność. Dlatego wybierając firmowy samochód, warto zwrócić szczególną uwagę właśnie na ten model.

Toyota Proace Kraków

Toyota Proace – bezpieczeństwo i pewność jazdy

Inżynierowie Toyoty nie zapomnieli również o bezpieczeństwie osób podróżujących vanami tej marki. Samochody z serii Proace zostały więc wyposażone w system Toyota Safety Sense. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu pojazd jest w stanie przewidzieć sytuacje potencjalnego zagrożenia zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu. Kierowca ma więc większe szanse na to, aby podjąć odpowiednie działania obniżające takie ryzyko.

Oprócz tego niezwykle istotnego pakietu Toyota Proace posiada też między innymi system stabilizacji toru jazdy (VSC). Samochód dysponuje ponadto systemem zapobiegającym blokowaniu kół (ABS) z elektronicznym rozkładem sił hamowania (EBD). To oczywiście tylko przykłady rozwiązań wykorzystanych w Toyocie Proace. Warto więc przyjrzeć się z bliska temu modelowi, aby poznać wszystkie jego zalety.