fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 4
  • Moc silnika 72 KM
  • Pojemność bagażnika 231 l lub 189 l
  • Pojemność skokowa silnika 998 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 14,9 s
  • Średnia emisja CO2 107-117 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 4,7 - 5,2 l/100km
Toyota AYGO X Kraków

Toyota Aygo X – miejski samochód o dużych możliwościach

Kierowcy, którzy mieli okazję przekonać się, jak dobrym samochodem jest na przykład Toyota Aygo z 2020 roku, wiedzą doskonale, że warto zwrócić uwagę na najnowsze dzieło japońskiej marki. Aygo X to zwinne auto miejskie, które jednocześnie zapewnia kierowcy pewność prowadzenia, jak w crossoverze. Dzięki wysokiej pozycji za kierownicą i dużej szybie czołowej zyskujemy lepszą widoczność nawet przy trudniejszych warunkach atmosferycznych.

Toyota Aygo X jest dostępna zarówno z tradycyjną, manualną skrzynią biegów, jak i z nowoczesną przekładnią automatyczną CVT. Dzięki niej możemy liczyć na płynną jazdę i zachowanie doskonałej mocy auta również przy wzmożonym ruchu na zatłoczonych ulicach miast. W sprawniejszym poruszaniu po nich pomogą nam też niewielkie wymiary samochodu oraz kamery i czujniki, dzięki którym parkowanie w mieście przestanie być problemem.

Toyota AYGO X Kraków

Toyota Aygo X – nie oderwiesz od niego wzroku

Bez wątpienia wygląd nowej Toyoty Aygo X to jeden z jej najważniejszych atutów. Kompaktowe, dwukolorowe nadwozie nadaje jej wyjątkowego charakteru, który po prostu robi wrażenie. Samochód wyposażono w nowoczesne lampy LED. Warto zwrócić uwagę szczególnie na lampy tylne, które wyróżniają się bardzo oryginalnym wzornictwem. Nasz wzrok z pewnością zatrzyma się choćby na chwilę na poszerzonych nadkolach i wypełniających je 18’’ felgach. Dzięki nim auto nabiera jeszcze bardziej drapieżnego stylu.

Toyota Aygo X jest dostępna w czterech wyjątkowych wersjach kolorystycznych, które z pewnością wzbudzą entuzjazm każdego kierowcy. Kupujący mogą zdecydować się na kolor Ginger Beige, Juniper Blue, Cardamon Green lub Chili Red. Opcjonalne wyposażenie może też obejmować elektrycznie odsuwany miękki dach. Jego rozłożenie zajmuje dosłownie kilka chwil. Dzięki temu możemy w pełni delektować się piękną pogodę, gdy tylko tego chcemy, czerpiąc ogromną przyjemność z jazdy tym wyjątkowym samochodem.

Toyota AYGO X Kraków

Toyota Aygo X – innowacyjne auto z charakterem

Fantastyczny design i doskonałe osiągi w mieście to dwie bardzo istotne cechy, które wyróżniają samochody Toyota Aygo X. Cena tych wyjątkowych aut jest jednak bardzo atrakcyjna również ze względu na to, co znajdziemy w ich wnętrzu. Toyota Aygo X posiada szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają nam jej codzienne użytkowanie i sprawiają, że jazda nią jest naprawdę przyjemna. System multimedialny Toyota Smart Connect, system Premium Audio JBL, 9’’ ekran HD, czy funkcje inteligentnego parkowania i tankowania – to tylko niektóre udogodnienia, które wzbudzają zachwyt użytkowników.