fbpx

Przechowywanie opon i przechowywanie kół Kraków

Czy wiesz, jak prawidłowo przechowywać opony? Czy zastanawiałeś się, jakie warunki musi spełniać miejsce do przechowywania opon? W Toyota ANWA w Krakowie jesteśmy ekspertami w przechowywaniu opon i felg. Znamy odpowiedzi na te pytania i chętnie Ci ich udzielimy.

Skontaktuj się

Przechowywanie opon Kraków

Nie każdy z naszych klientów ma możliwość właściwego przechowywania kół oraz opon, które czekają na kolejny sezon. Wbrew pozorom taki komplet zajmuje naprawdę sporo przestrzeni, dlatego brak garażu lub piwnicy może być w tym kontekście sporym problemem. Na szczęście mamy na to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać klienci salonu Toyota ANWA w Krakowie.

Nasza oferta obejmuje przechowywanie opon i kół w odpowiednich dla nich warunkach. Dzięki temu nie ulegną one uszkodzeniu, zachowają swoje właściwości i tym samym ich żywotność zostanie przedłużona. Taka usługa to zatem gwarancja, że zainwestowane w opony pieniądze po prostu się nie zmarnują. Do tego dochodzi też oszczędność miejsca oraz wygoda, gdy w momencie wymiany opon czekają one już serwisie, odpowiednio przygotowane na nowy sezon jazdy.

Co warto podkreślić, przechowywanie opon w naszym salonie dotyczy wszystkich marek, a nie tylko samochodów Toyota!

Jak należy przechowywać opony całoroczne i dbać o konserwację?

Opony i koła to nie tylko kawałek gumy. To skomplikowana technologia, która musi być odpowiednio przechowywana, aby nie stracić swoich właściwości. Stan opony, czy to opony zimowej, czy letniej, musi być dobrze utrzymany. W naszym serwisie zadbamy o to, aby Twoje opony były przechowywane w idealnych warunkach.

Przechowujemy kompletne koła i same opony bez felg

Przechowywać opony z felgami, czy bez – to dla nas żaden problem. Wykorzystujemy specjalne, pionowe stojaki na opony, które zagwarantują, że opona nie ulegnie odkształceniu. Przygotowujemy komplety opon do przechowywania w taki sposób, aby bieżnik opony, jak i całe koła, były zabezpieczone.

Sprawdzimy ciśnienie w oponach i zadbamy o komplet ogumienia

Zarówno opony letnie, jak i zimowe, wymagają specjalnych warunków przechowywania. Znamy je doskonale i gwarantujemy, że Twoje opony będą przechowywane w najlepszy możliwy sposób. Odwiedź nas w Toyota ANWA w Krakowie i dowiedz się, jak najlepiej przechowywać opony i felgi!