fbpx

Przegląd samochodu - pełen przegląd techniczny Kraków

Twoje bezpieczeństwo na drodze zależy od stanu technicznego pojazdu, a przegląd techniczny to coś więcej niż tylko formalność. W Toyota ANWA w Krakowie doskonale rozumiemy, czym różni się przegląd samochodowy od badania technicznego i jakie znaczenie ma dla Ciebie i Twojego pojazdu. Aktualne badania to nie tylko obowiązek prawny, ale przede wszystkim sposób na monitorowanie stanu technicznego samochodu. Dzięki przeprowadzanym badaniom możliwe jest wykrycie nawet najmniejszej usterki, która niezauważona, mogłaby przerodzić się w niebezpieczną awarię. Diagnosta sprawdza m.in układ hamulcowy, kierowniczy oraz stan oleju silnikowego. Możesz być pewny, że nasza usługa pomoże Ci zapobiec niepożądanym szkodom.

Skontaktuj się

Badanie techniczne pojazdu – częstotliwość, czyli kiedy należy wykonać przegląd okresowy?

Przegląd okresowy samochodu jest obowiązkowy. Pierwszy przegląd techniczny auta powinien odbyć się po upływie 3 lat od daty pierwszej rejestracji pojazdu. Następne przeglądy samochodowe przeprowadza się już co roku. Pamiętaj, że brak przeglądu technicznego może skutkować wysokim mandatem. Podobnie jak przegląd okresowy, badanie techniczne jest obowiązkowe. W przypadku nowych aut, pierwsze badanie techniczne powinno być przeprowadzone po upływie 3 lat od daty pierwszej rejestracji, a następne co 2 lata.

Ile kosztuje i ile trwa przegląd okresowy?

Podczas przeglądu technicznego samochodu diagnosta sprawdza stan techniczny auta, wykonując wymianę oleju silnikowego, filtrów i innych elementów zależnych od modelu. Przeglądy techniczne samochodu osobowego obejmuje sprawdzenie stanu technicznego samochodu, ale skupia się na sprawdzeniu podzespołów istotnych dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zmiany w przeglądach i badaniach technicznych nie są nam obce. Nasz zespół to doświadczeni diagnostycy, którzy zapewnią kompleksową obsługę Twojego samochodu. Masz pytania odnośnie badań technicznych samochodu? Koniecznie skontaktuj się ze specjalistami Toyota ANWA Kraków, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!