fbpx

Hybrydowa Corolla oficjalnym samochodem Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej

main_image

Toyota Spain i Królewska Hiszpańska Federacja Kolarska odnowiły umowę sponsorską na cały sezon 2022. Toyota jest dostawcą mobilności dla hiszpańskiej reprezentacji kolarskiej, zaś Corolla Touring Sports Hybrid oficjalnym samochodem Federacji.

second_image

Toyota Spain i Królewska Hiszpańska Federacja Kolarska (RFEC, Real Federación Española de Ciclismo) podpisały kolejną umowę sponsorską, przedłużając współpracę na sezon 2022. Kontrakt zapewni hiszpańskiej reprezentacji kolarskiej flotę czterech hybryd Toyoty, które będą jej służyć podczas zawodów, zgrupowań i treningów w całym 2022 roku. RFEC będzie miało do dyspozycji trzy Corolle Touring Sports Hybrid i jedną Toyotę RAV4 Plug-in Hybrid. Współpraca Toyoty i Federacji opiera się na wspólnym zaangażowaniu w rozwój ekologicznych technologii i zrównoważonej mobilności, a także na trosce o środowisko naturalne.

Oficjalne podpisanie umowy odbyło się w Velódromo de Galapagar w Madrycie. W spotkaniu uczestniczyli José Luis López Cerrón, prezes Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej, Jaime Arruz, PR Manager Toyota Spain, oraz juniorzy hiszpańskiej kadry narodowej Rafael Martínez, Mario Anguela i Esteban Sánchez, którzy mogą pochwalić się tytułami mistrzów Hiszpanii w różnych kategoriach.

Umowa podpisana z RFEC wpisuje się w szersze działania wspierające sport, które Toyota Spain realizuje, występując w roli sponsora różnych dyscyplin, federacji i klubów. Toyota wierzy w wartości, na których opiera się rywalizacja sportowa, takie jak koleżeństwo, praca zespołowa, wytrwałość, samodoskonalenie, solidarność i szacunek dla innych. Wartości te są częścią DNA Toyoty od początku jej istnienia. Dlatego w 2019 r. Toyota uruchomiła globalną inicjatywę „Start Your Impossible”, która podkreśla misję marki, by poprzez sport budować bardziej zintegrowane i zrównoważone społeczeństwo bez barier.

Start Your Impossible – program wspierania sportowców i popularyzacji sportu

W ramach inicjatywy Start Your Impossible, w 2019 roku powstał w Hiszpanii Toyota Team. Tworzy je czworo wybitnych sportowców – Carolina Marín, Eva Moral, Martín de la Puente i Niko Shera. Otrzymują oni szczególne wsparcie Toyota Spain w pokonywaniu wyzwań i osiąganiu ambitnych celów.

Sprawdź omawiane modele

Toyota RAV4 Plug-In

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą