fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika 306 KM
  • Pojemność bagażnika 520 l
  • Pojemność skokowa silnika 2487 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 6,0 s
  • Średnia emisja CO2 127 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 1,0 l/100 km
Toyota RAV4 Hybrid Kraków

Toyota RAV4 – hybryda z opcją ładowania

Twórcom Toyoty RAV4 Plug-in Hybrid udało się zaprojektować doskonały samochód hybrydowy, którego akumulator można doładować z zewnętrznych źródeł energii. Dzięki baterii litowo-jonowej o zwiększonej pojemności 18,1 kW auto może pokonać nawet 75 km, korzystając jedynie z energii elektrycznej. Jest to więc dość imponujący, a przy tym sprzyjający środowisku wynik.

Średnia emisja CO2 na poziomie 22 g/km oraz spalanie wynoszące 1,0 l/100 km są doskonałym potwierdzeniem zalet rozwiązania zastosowanego w samochodach Toyota RAV4 Hybrid. Instrukcja obsługi pojazdów typu Plug-in nie powinno być przy tym nikomu potrzebna. Samochód można w łatwy sposób doładować przy użyciu domowego gniazdka elektrycznego, domowej stacji Wallbox albo ogólnodostępnych miejskich ładowarek. Co więcej, dzięki ładowarce 6,6 kW akumulator można naładować do pełna nawet w 2,5 godziny.

Toyota RAV4 Hybrid Kraków

Toyota RAV4 Plug-in – dynamika i komfort jazdy

Konstruktorzy Toyoty RAV4 Plug-in Hybrid wyposażyli ją w silnik 2.5 Plugin Hybrid o mocy 306 KM. Samochód posiada też AWD-i, czyli inteligentny napęd na cztery koła gwarantujący perfekcyjną trakcję. W efekcie Toyota RAV4 łatwo się prowadzi i wyróżnia się świetnymi osiągami, przyspieszając od 0 do 100 km/h w 6 sekund. Pod względem mocy i dynamiki jazdy samochód jest więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Toyota RAV4 Plug-in Hybrid jest niezwykle wygodnym autem. Stylowo zaprojektowana kabina zapewnia odpowiednie wyciszenie, znacząco zwiększając tym samym komfort jazdy na dłuższych trasach. Podgrzewana kierownica oraz fotele pozwalają cieszyć się podróżami niezależnie od pory roku. Samochód wyposażono też w wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD), system Premium Audio JBL z 9 głośnikami oraz stację do bezprzewodowego ładowania telefonu w konsoli centralnej.

Toyota RAV4 Hybrid Kraków

Toyota Hybrid – cena adekwatna do jakości

Toyota po raz kolejny dostarcza swoim klientom samochód, którym po prostu chce się jeździć. Dynamiczna linia nadwozia i typowa dla SUV-ów, ostra sylwetka idealnie odzwierciedlają moc kryjącą się w tym samochodzie. Trzeba też docenić jej elegancko zaprojektowane wnętrze, które sprawia, że każda podróż jest komfortowa.

Toyota RAV4 świetnie sprawdza się na dłuższych i bardziej wymagających trasach, ale bez problemu poradzi sobie także w mieście. A dzięki połączeniu napędu hybrydowego czwartej generacji z możliwością ładowania akumulatora ze źródeł zewnętrznych, jest również doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy mają na względzie dobro naszej planety. Dowiedz się więcej o Toyocie RAV4 Plug-in Hybrid i sprawdź jej możliwości.