fbpx

Nowa Toyota C-HR - Start rezerwacji online

main_image

Rozpoczęły się rezerwacje online nowej Toyoty C-HR.

– Atrakcyjna cena od 139 900 zł i limitowane wersje dla wymagających klientów
– Ruszyły rezerwacje online na nową Toyotę
– Do wyboru sześć wersji wyposażenia oraz dwa systemy napędowe
– Bogato wyposażona Toyota C-HR Comfort z napędem hybrydowym w konkurencyjnej ofercie od 139 900 lub 1 399 zł netto miesięcznie w KINTO Leasing
– Edycja limitowana Premiere Executive i Premiere
– Wersja GR SPORT dla najbardziej wymagających klientów

Klienci mogą już rezerwować nową Toyotę C-HR online na stronie toyota.pl. Druga generacja popularnego miejskiego crossovera trafia na polski rynek z silnikami 1.8 Hybrid oraz 2.0 Hybrid z napędem na przednie koła lub inteligentnym AWD-i na wszystkie koła. Hybryda typu plug-in 2.0 o mocy 223 KM dołączy do oferty w późniejszym terminie.

Cennik nowej Toyoty C-HR zaczyna się od 139 900 zł, a klienci mogą wybierać spośród sześciu dostępnych wariantów wyposażenia: Comfort, Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch limitowanych wersji Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT.

Szacujemy, że w tym roku klienci złożą kilka tysięcy zamówień na nową Toyotę C-HR, a w 2024 roku, pierwszym pełnym dla tego modelu, spodziewamy się ponad 10 tys. zamówień. Samochód ma wiele najnowocześniejszych technologii i bardzo atrakcyjny design, a cenę początkową udało nam się utrzymać na poziomie poprzedniej Toyoty C-HR Final Edition, która wciąż jest w naszej ofercie” – mówi Mateusz Malinowski, Regional Product Manager Toyota Central Europe

second_image

Ceny nowej Toyoty C-HR od 139 900 zł

Cena nowej Toyoty C-HR była zbliżona do obecnej generacji Toyoty C-HR Final Edition. Cennik zaczyna się od 139 900 zł za wersję Comfort z silnikiem 1.8 Hybrid. W KINTO One Leasing miesięczna rata wynosi 399 zł netto* przy umowie na 36 miesięcy, 10% kosztów początkowych i limicie przebiegu wynoszącego 60 000 km.

Standardowa Toyota C-HR Comfort zawiera w sobie m.in. 17-calowe felgi aluminiowe, wyposażone w technologię LED lampy przednie i tylne, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację dwustrefową, system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych, system multimedialny Toyota Smart Connect z 8-calowym wyświetlaczem, 6 głośników, inteligentnego asystenta głosowego, interfejsy Apple CarPlay i Android Auto™.

W porównaniu do swojego poprzednika, nowa Toyota C-HR zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo dzięki najnowszym systemom T-MATE zawierającymi aktualizacje online, które obejmują m.in. system wczesnego reagowania na kolizje z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów, asystenta bezpiecznego wysiadania, inteligentny tempomat adaptacyjny, asystenta utrzymywania pasa ruchu, system monitorowania martwych punktów na drodze oraz automatyczne ostrzeganie z tyłu za pomocą świateł awaryjnych.

Poznaj możliwości Toyota C-HR Style

Cena ekskluzywnie wyposażonej wersji Style kosztuje od 156 900 zł w odmianie z silnikiem 1.8 Hybrid (od 1396 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*), natomiast 165 900 zł wyceniono silnik 2.0 Hybrid z napędem na przód (od 1499 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*). Dopłata do napędu AWD-i wynosi 10 000 zł.

Kupujący nową Toyotę Style otrzymają między innymi 18-calowe felgi aluminiowe, 12,3-calowy ekran systemu multimedialnego Toyota Smart Connect + zawierającego system nawigacji zarówno offline, jak i online, inteligentne wycieraczki wyposażone w czujniki deszczu, inteligentny kluczyk, przednie i tylne czujniki parkowania, podgrzewane fotele przednie, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne zawierające funkcję oświetlania przestrzeni wokół pojazdu, podgrzewaną kierownicę, indukcyjną ładowarkę, system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED, port USB-C w drugim rzędzie siedzeń, a także system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem.

Modele Executive i GR SPORT

19-calowe felgi aluminiowe, czarny, elegancki dach oraz stylowe wykończenie zarówno przedniego grilla, jak i tylnego zderzaka w kolorze Night Sky Black to elementy, które zawiera wersja Executive. Zaglądając do środka znajdziemy m.in. przednie fotele sportowe, elektryczną regulację fotela kierowcy, elektrycznie unoszone drzwi bagażnika, system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza za pomocą diod LED z możliwością personalizacji i światła główne w technologii LED. Z silnikiem 1.8 Hybrid, model ten kosztuje od 167 900 zł (od 1585 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*), z silnikiem 2.0 Hybrid od 176 900 zł (od 1685 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*), a z silnikiem 2.0 Hybrid i napędem AWD-i od 186 900 zł. Wersję Executive można rozszerzyć o pakiety Tech (13 000 zł) i VIP (13 000 zł).

W nowej Toyocie C-HR GR SPORT jest pełno sportowego charakteru, który podkreślają elementy stylistyczne GR SPORT, 19-calowe felgi aluminiowe oraz tapicerka z ekologicznego zamszu Ultrasuede. Na liście wyposażenia standardowego jest system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), lampy przednie Matrix LED, adaptacyjne światła drogowe (AHS), system doświetlania zakrętów, automatyczne samopoziomowanie reflektorów przednich, kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), kamerę monitorującą kierowcę (DMC), asystenta zmiany pasa ruchu (LCA) oraz zaawansowanego asystenta parkowania Toyota Teammate Advanced Park.

Cena Toyoty C-HR GR SPORT z silnikiem 2.0 Hybrid wynosi od 191 900 zł (od 1835 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*), a z napędem AWD-i od 201 900 zł. Wersję GR SPORT można rozszerzyć o pakiet VIP (13 000 zł).

Limitowane wersje Premiere Edition – Toyota C-HR Premiere Edition Executive czy Premiere Edition GR Sport?

Wszystkie możliwości Toyoty C-HR, które prezentowane są w limitowanych wersjach Premiere Edition Executive oraz Premiere Edition GR SPORT, których zakup możliwy jest wyłącznie z silnikiem 2.0 Hybrid z napędem na przód lub z inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i. Liczba egzemplarzy w tych wariantach jest ściśle ograniczona.

Toyota C-HR Premiere Edition Executive posiada wszystkie elementy wyposażenia wersji Executive z pakietami Tech i VIP, a także dodatkowe malowanie nadwozia Bi-tone+ z tylną częścią auta w kolorze Night Sky Black i tapicerkę skórzaną. Pojazd z napędem na przód kosztuje już od 202 900 zł (od 1985 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*), a wariant z napędem AWD-i wyceniono od 212 900 zł.

Toyota C-HR Premiere Edition GR SPORT posiada 20-calowe felgi aluminiowe GR SPORT, cyfrowe lusterko wsteczne, wyświetlacz HUD na przedniej szybie oraz system Premium Audio JBL z 9 głośnikami. Dodatkowo posiada też dwukolorowe malowanie nadwozia, w którym nie tylko dach, ale i tylna część auta jest w kolorze Night Sky Black. Samochód z napędem na przód kosztuje od 202 900 zł (od 1985 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One*), a z napędem AWD-i od 212 900 zł. Tę odmianę można rozszerzyć o pakiet Skyview (3 500 zł), który obejmuje dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi oraz redukcją podczerwieni.

Sprawdź omawiane modele

Toyota C-HR Nowa Toyota C-HR

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą