fbpx

Dane techniczne

  • Liczba miejsc 5
  • Moc silnika 184 KM
  • Pojemność bagażnika 358 l lub 377 l
  • Pojemność skokowa silnika 1197 cm3, 1798 cm3, 1987 cm3
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 8,2 - 11,0 s
  • Średnia emisja CO2 82 g/km
  • Średnie zużycie paliwa 4,8 - 5,7 l/100km
Toyota C-HR Kraków

Toyota C-HR – Kraków, małopolskie

To, co od razu rzuca się w oczy to niezwykły, wręcz futurystyczny design najnowszej Toyoty C-HR. Kolory karoserii, szeroki rozstaw kół, niekonwencjonalna, ale przy tym bardzo elegancka sylwetka nadwozia, która nadaje mu dynamicznego charakteru, a także wyraziste przetłoczenia i światła w technologii LED – każdy z tych elementów podkreśla wyjątkowość samochodu, jakim jest Toyota C-HR. Wnętrze tego modelu również nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z nowoczesnym autem.

Projektanci zadbali o to, aby Toyota C-HR miała nieco luksusowy charakter. Dlatego w jej wnętrzu zastosowano najlepszej jakości, miękkie w dotyku materiały, dzięki którym zarówno kierowca, jak i pasażerowie czują się komfortowo. Toyota C-HR została też wyposażona w oświetlenie ambientowe, które generuje po zmroku delikatną niebieską poświatę. Dzięki takim rozwiązaniom nawet najdłuższa podróż staje się przyjemnością dla kierowcy i pasażerów Toyoty C-HR.

Toyota C-HR Kraków

Toyota C-HR – dane techniczne

Dla wielu użytkowników ważne jest to, że pod maską Toyoty C-HR znajdziemy wyłącznie napęd hybrydowy. To rozwiązanie jest obecnie najlepszą alternatywą dla konwencjonalnych jednostek napędowych. W modelu Toyota C-HR spalanie jest niższe, a to oznacza duże oszczędności w kontekście paliwa i co za tym idzie również ograniczenie emisji spalin do środowiska. Japoński producent wyposażył samochód w dwa rodzaje silnika. Toyota C-HR jest więc dostępna z napędem 1.8 Hybrid (122 KM) lub 2.0 Dynamic Force (184 KM). W obydwu przypadkach Toyota C-HR to automat z bezstopniową przekładnią e-CVT.

A co, jeśli chodzi o wymiary? Toyota C-HR ma 439 cm długości, 179,5 cm szerokości i 155,5 cm wysokości. Rozstaw osi w tym modelu ma z kolei 264 cm. W Toyocie C-HR bagażnik ma różną pojemność w zależności od znajdującego się w niej silnika. W wersji z silnikiem 1.8 Hybrid jest to 377 litrów, a z napędem 2.0 Dynamic Force 358 litrów.

Toyota C-HR Kraków

Toyota C-HR – komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy

Podróż najnowszą Toyotą C-HR to czysta przyjemność. Samochodem tym można swobodnie poruszać się po tych wszystkich ulicach miast, które bywają niedostępne dla diesli, czy samochodów z silnikami benzynowymi. Napęd hybrydowy to także moc, dzięki której dynamiczna, pełna emocji jazda staje się możliwa. Kupujący doceniają wszystkie zalety tego auta i wystawiają mu same dobre opinie. Toyota C-HR cieszy się dużą popularnością wśród kierowców.

Najważniejsze atuty? Doskonałe osiągi, innowacyjne systemy bezpieczeństwa, fantastyczne wyposażenie, perfekcyjny wygląd i cena. Toyota C-HR to nowoczesny samochód na miarę potrzeb współczesnego użytkownika.