fbpx

Dane techniczne

  • Długość nadwozia 4,6 m, 4,9 m, 5,3 m
  • Czas ładowania - silnik 50 kWh 0,5 h
  • Czas ładowania - silnik 75 kWh 0,75 h
  • Liczba miejsc 3
  • Maksymalna moc silnika el 100 kW
  • Przyspieszenie 0-100 km/h 12,1 - 13,3 s
  • Zasięg silnik 50 kWh 196-211 km
  • Zasięg silnik 75 kWh 285-303 km
Toyota Proace Electric Kraków

Toyota Proace Electric – elektryk ze świetnymi osiągami

Bezemisyjny układ napędowy to przyszłościowe rozwiązanie, które ze względu na dobro naszej planety jest też po prostu koniecznością. Nic więc dziwnego, że Toyota decyduje się tworzyć nowe modele swoich sprawdzonych samochodów wyposażonych w napęd elektryczny. Japońska marka była pionierem, jeśli chodzi o pojazdy hybrydowe, a teraz udowadnia, że doskonale radzi sobie również z elektrykami, które mają rewelacyjne osiągi.

Nowa Toyota Proace Electric została wyposażona w innowacyjny napęd elektryczny z dwoma bateriami do wyboru. Kupujący mogą zdecydować się na samochód z baterią o pojemności 50 kWH, która zapewnia nam zasięg 230 km. Jeśli natomiast wybierzemy baterię 75 kWH, zyskamy naprawdę imponujący zasięg aż 330 km. Nie musimy się przy tym martwić przedłużającym się ładowaniem akumulatora. Cały proces trwa jedynie 30 minut, dzięki czemu po krótkiej przerwie możemy ruszać w dalszą trasę.

Toyota Proace Electric Kraków

Toyota Proace Electric – auto na miarę Twoich oczekiwań

Samochody z serii Proace są chętnie wybierane przez właścicieli firm o bardzo różnorodnym profilu działalności. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż kupując takie auto, możemy w dużej mierze dopasować go do swoich potrzeb. To my decydujemy o tym, jakie nadwozie, wymiary, czy wyposażenie sprawdzą się najlepiej podczas codziennego użytkowania auta. Dzięki temu zyskujemy więc pewność, że Toyota Proace Electric będzie po prostu praktycznym wyborem.

Użytkownicy mogą wybierać spośród dwóch typów nadwozia (Furgon i Furgon Brygadowy) oraz trzech długości samochodu. Proace Electric w wersji Compact ma 4,6 m, w wersji Medium 4,9 m, a w wersji Long 5,3 m. Oczywiście każda z wersji zapewnia użytkownikom różnej wielkości przestrzeń ładunkową. W furgonach Compact jest to 5,1 m3, w Medium 5,8 m3, a w wersji Long aż 6,6 m3. Takie parametry, a także uciąg haka 2,5 t i ładowność do 1000 kg sprawiają, że przewóz towarów Toyotą Proace Electric staje się naprawdę łatwy.

Toyota Proace Electric Kraków

Toyota Proace Electric – najwyższe standardy bezpieczeństwa

Samochód Toyota Proace Electric jest przyjazny środowisku, funkcjonalny i wygodny, ale też po prostu bezpieczny. Oprócz standardowych systemów kupujący mogą zdecydować się również na wykupienie Pakietu Safety. Obejmuje on między innymi tak innowacyjne rozwiązania, jak system ostrzegania przed kolizją, układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, czy układ przywracania uwagi kierowcy. Każdy z nich zwiększa bezpieczeństwo osób podróżujących samochodem zarówno na krótkich, jak i na dłuższych trasach.